Werken bij Leerrijk

Werken bij Leerrijk

Er zijn diverse vacatures beschikbaar bij Stichting Leerrijk of één van onze scholen. Lijkt het je leuk om bij Leerrijk te werken of ken je iemand die zoekt naar een nieuwe (onderwijs)uitdaging? Op deze pagina vind je al onze vacatures.

Als stichting met 14 scholen zijn we voortdurend op zoek naar gepassioneerde professionals die zich willen inzetten voor de groei en ontwikkeling van onze leerlingen. De beschikbare vacatures omvatten verschillende functies en expertisegebieden, zoals voor de klas, voor de school, maar ook voor de stichting. We moedigen zowel ervaren professionals als starters aan om te solliciteren en zich bij ons team aan te sluiten. Stichting Leerrijk biedt een dynamische werkomgeving met volop ruimte voor groei, professionele ontwikkeling en samenwerking.